Fokkersdag 2019 Super met een kantje

Eindkeuring dagwinnaar

Beste fokvrienden(innen)

Afgelopen 21 september onze gezamenlijke fokkersdag met de Thrianta en Hulstlanderclub en voor het eerst ook de Nederlandse Zilverclub. Prachtig deze samenwerking. Alles gezamenlijk; Gezamenlijk de aanloop de dag zelf en een gezamenlijke catalogus. Bij het gezamenlijk opruimen was echter van onze club  1 dames lid met haar zoontje aan het  helpen. De  rest  van onze eigen leden  waren de grote afwezige. Ons bestuur is niet diegene die ALLES dienen uit te voeren. We dragen dit soort dagen samen. Wij schamen ons dat er niet meer  van  onze leden hierbij aanwezig waren. Wij danken de leden van de andere clubs dat zij wel mee geholpen hebben. Het schaamrood staat op onze wangen. Dit mag niet meer gebeuren . samen uit  samen thuis

Het Bestuur.


Fraaiste van de club was een Zilvervos gefokt door Wim Lindeboom. Deze redde het helaas niet als dagwinnaar van de drie speciaalclubs. Proficiat voor de mooie zilver en Thrianta.