Nieuwe leden vinden onze club

pvh

De inspanningen van de laatste jaren beginnen langzaam hun vruchten af te werpen. We konden dit jaar al een aantal nieuwe leden verwelkomen. Doch in een tijdsbestek van goed een week melden zich bij onze club een 3-tal nieuwe leden. Allereerst begin ik met voorstellen van een jeugdlid. Sanne Bloetjes uit Assendelft gaat onze club versterken. Sanne gaat het ras Zwartgrannen fokken en wij wensen Sanne daarbij veel succes. De vrouwen laten zich niet onbetuigd. Na Patricia Kluin is het nu Ineke Bosch die kleur aan onze club komt geven. Ineke Bosch heeft de stam Zilvervossen van een ander bekende fokster overgenomen en gaat zich op dit ras concentreren. Ineke is ook een aanstormend keurmeester. Heren fokkers van dit ras, wees gewaarschuwd.

Last but not least een mooie verrassing dat wij ons eerste buitenlandse lid mogen verwelkomen. Jurgen Nijs is lid geworden. Hij woont bij onze zuiderburen in Dilsen-Stokkem en gaat de concurrentie aan met de Parelgrijs van Halle. Wij wensen onze nieuwe leden veel succes en plezier bij onze club.