Koos Thalen winnaar met Zwartgrannen

Logo Klaaar

Het is weer voorbij onze fokkersdag. We kunnen terugkijken op een zeer geslaagde dag. De samenwerking met de Thrianta en Hulstlanderclub was weer een succes. Dank aan het bestuur van deze club. Alle rassen waren aanwezig op deze dag. Bijzonder was het feit dat ons nieuwe lid Rene Withaar met 4 Parelgrijs van Halle ons verblijde. Zeer mooie dieren en voor de toekomst mooi fokmateriaal. Dit feit is voor het bestuur reden om de Standaardcommissie een positief advies te brengen aangaande dit ras.

Op het einde van de dag was Koos Thalen de winnaar van onze clubrassen. Echter als dagwinnaar een mooie Thrianta.Er waren enkele fokkers die op het laatste moment door overmacht niet aanwezig konden zijn. Wij hopen dat ze er het volgende jaar weer bij kunnen zijn. Fokkersdag volgend jaar op 21 september 2019. Dan organiseren we weer met de Thrianta en Hulstlanderclub, doch we krijgen er dan een partner bij en dat is de Nederlandse Zilverclub. Wij zijn ervan overtuigd dat deze samenwerking ook een heel positief resultaat gaat opleveren. Onderstaand de uitslag van de fokkersdag. Alle deelnemers bedankt en een felicitatie voor de prijswinnaars.

Ereprijzen Chinchillaclub

Fraaiste dier van de dag:                  kooi 94           Zwartgrannen van K. Thalen

Fraaiste dier C-Klasse                        kooi 82           Klein Chinchilla van M. Bakker 

Fraaiste Groot Chinchilla                  kooi 11           eigenaar:        A. Brouwer

Fraaiste Groot Chinchilla op 1 na    kooi 17           eigenaar:        J. van Oene 

Fraaiste Van Beveren                        kooi 26           eigenaar:        K. Thalen 

Fraaiste Zilvervos                              kooi 34           eigenaar:        S. Smit

Fraaiste Zilvervos op 1 na                 kooi 39           eigenaar:        J. Felix 

Fraaiste Marter                                 kooi 54           eigenaar:        J. Felix

Fraaiste Marter op 1 na                    kooi 63           eigenaar:        J. Sies

Fraaiste Klein Chinchilla                   kooi 78           eigenaar:        E. Nijdam           

Fraaiste Klein Chinchilla op 1 na     kooi 70           eigenaar:        E. Nijdam

Fraaiste Zwartgrannen                     kooi 94           eigenaar:        K. Thalen

Fraaiste Zwartgrannen op 1 na        kooi 87           eigenaar:        K. Thalen

Fraaiste Parelgrijs van Halle             kooi 105         eigenaar:        R. Withaar