Nieuwe leden melden zich aan.

KDLNlogo

Nieuwe lid en ook jeugdlid vinden onze rassen interessant. Wij verwelkomen twee nieuwe leden waarvan een nieuw jeugdlid.

Marlinda Bakker fokster van Klein Chinchilla heeft zich bij onze club aangesloten. Ook Combinatie JoMa meld zich.Marlinda Bakker heeft het niet van een vreemde om goede dieren te showen. Waar haar vader de Noordshow wint, laat zij de fokkers van Klein Chinchilla’s haar hielen zien en wordt winnaar met een mooie Klein Chinchilla in een mooie klasse van dit ras. Ook combinatie JoMa ook wel Johnny en Marleen Leeflang uit Doetinchem. Zij fokken Zwartgrannen voor het eerste jaar. John was onder de indruk van dit ras en het duurde niet lang of Marleen was ook aangestoken.

Wij hopen dat Marlinda, Johnny en Marleen zich bij ons thuis gaan voelen.